Naplemente sétahajó

Pénzügyi munkatárs (könyvelő)

Állás típusa
Éves állás
Munkavégzés helye
Siófok
Jelentkezési határidő

Főbb feladatok

  • Befektetett eszközök számláinak könyvelése, aktíválása, egyeztetés a szakterületekkel
  • Befektetett eszközök besorolása, hasznos élettartam és maradványérték meghatározása
  • Értékcsökkenés elszámolása
  • Selejtezések, értékesítések elszámolása, könyvelése
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
  • Leltár előkészítése, nyilvántartása, ellenőrzése
  • Számlák iktatása, irodai adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú pénzügyi, számviteli végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves munkatapasztalat
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • MS Office ismeretek, excel magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (Navision)
  • Könyvelő programok ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség