Naplemente sétahajó

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐ

Állás típusa
Éves állás
Munkavégzés helye
Siófok
Jelentkezési határidő

Feladatok:

  • Részvétel az értékesítési stratégia megalkotásában és kivitelezésében
  • Üzleti értékesítési tervek megvalósítása
  • A meglévő portfólió fejlesztése, új szolgáltatások bevezetése
  • Kiemelt ügyfelek kezelése
  • Az ügyfélszolgálati folyamatok koordinálása, ellenőrzése, az ügyfélkiszolgálás minőségének folyamatos javítása
  • Az értékesítők, ügyfélszolgálatosok munkájának támogatása, motiválása
  • Az éves üzleti terv és általános szerződési feltételek, szabályzatok elkészítése
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása: kimutatások/statisztikák elkészítése és figyelemmel követése

Elvárások:

  • Stratégiai gondolkodásmód, döntésképesség
  • 3-5 év értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat
  • Ügyfélközpontú, eredményorientált, analitikus szemléletmód
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó és tárgyalóképesség
  • Felsőfokú végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Együttműködési készség, képesség a csapatmunkára
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Rendszerben való gondolkodás képessége