Hajókikötő

PROJEKT KOORDINÁTOR

Állás típusa
Éves állás
Munkavégzés helye
Siófok
Jelentkezési határidő

Feladatok:

  • A Társaság kikötőire és létesítményeire vonatkozóan fenntartási, fejlesztési igények felmérése, feladatok meghatározása, tervezett feladatok műszaki tartalmának összeállítása
  • Ágazati éves költségvetés előkészítésében közreműködés, az elfogatott éves költségvetés kezelése, az ágazat feladatinak kezelése.
  • Beszerzési, ajánlattételi eljáráshoz kapcsolódó helyszíni szemlék lebonyolítása
  • Beérkező árajánlatok összehasonlítása, műszaki szempontú értékelése
  • Heti, havi riportok készítése
  • Társágazatokkal kapcsolattartás, egyeztetések szervezése
  • Iktatási, iratkezelési rendszer alkalmazása
  • Projektfeladatok teljeskörű adminisztrációjának kialakítása, kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Office)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Projekt szervezési és / vagy koordinációs munkatapasztalat
  • Építési kivitelezési projekt kordinációs munkatapasztalat