Hajókikötő

VILLAMOSMÉRNÖK

Állás típusa
Éves állás
Munkavégzés helye
Siófok
Jelentkezési határidő

Feladatok:

  • Termelés, üzemeltetés szakmérnöki támogatása
  • Belső erősáramú hálózatok tervezése, meglévő hálózatok módosítása, bővítése;
  • Hajókon vezérlő, visszajelző hálózatok tervezése, régi hálózatok korszerűsítése
  • Műszaki terület vezetőinek támogatása
  • Részvétel a területi műszaki szemléken, bejárásokon
  • Részvétel a beszállítók alvállalkozók minősítésében
  • Beszállítói alvállalkozói kapacitások feltárása
  • Gépkönyvek, kezelési-karbantartási utasítások készítése
  • Műszaki átadás-átvételi eljárások szakmai támogatása
  • Munkafeladatok dokumentálása
  • A munkaközi és végellenőrzések végrehajtása, dokumentálása.

Szükséges képzettségek:

  • Villamosmérnöki, felsőfokú végzettség

Szükséges tapasztalatok:

  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Szükséges egyéb készségek, ismeretek:

  • 2D és (3D)-s tervezőprogram ismeretek:
  • AUTODESK: AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás, konstruktivitás
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány